Підтримай школу

MONMS
don
koipopk

Шановні спонсори та благодійники!

WP 20160527 10 17 06 ProРозвиток можливий завдяки спільним зусиллям у підтримці нашої школи, наших учнів. Будь-яка допомога у формі часу, таланту чи фінансової підтримки допоможе нашому закладу з впевненістю у завтрашньому дні і стійкому сьогоденні.
З часу свого заснування наш заклад співпрацював з різними благодійними організаціями та втілював у життя важливі проекти, які до цього часу допомагають існуванню школи. Завдяки БФ Андрія Шевченка зроблено капремонт спального корпусу, замінено обладнання у пральні; поповнено бібліотечний фонд та придбано транспортні засоби, створено кімнату духовних цінностей при сприянні БФ «Ахмат-Чай», проведено реконструкцію стадіону, облаштовано спортивний майданчик, організовано екскурсії до міст України та новорічні поїздки, придбано посуд, полове покриття та багато іншого при сприянні БФ «ЛікарІнфонд», мали тривалі стосунки із такими благодійними організаціями – компанія «Літер», БФ «Мрії дітей», МБФ «Допоможи молодим», БФ «Дорога майбутнього», іспанська Асоціація «NINOS DE UCRANIA Y ANDALUCIA» - надала фінанси для придбання пральних машин, МБФ «Нове покоління», мережа супермаркетів «Мегамаркет», місцеві підприємці та бізнесмени Онішко С.М., директор «УКРПРОМПАСТАЧ – 95» Доброскок С.Г., Саулко Р.В., Ярема В.О. та інші. Хотілося б працювати над підтримкою цих відносин та звичайно сприяти пошуку інших.
fasadАдміністрація Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» зобов'язується при вашій підтримці надавати якісні освітні послуги,  утримувати та покращувати наші корпуси, створювати комфортні проживання учнів, гарантувати фінансове здоров'я нашої школи.

3znodpa dovira2 shevchenko

Время: 2017-07-22 04:42:16