1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

logo


top-1

top-2

top-3

top-4

P80504-135652

Прийміть сердечні поздоровлення від великої ліцейської родини Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав – Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» з нагоди створення військової частини, де відображено доблесть і героїзм, усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Саме з такими словами вітань ми відвідали 4 квітня 2018 року в/ч А3085. Учні підготували для іменинників концертну програму із запальних хореографічних композицій та вокальних композицій у виконанні Гуленка Богдана. Ліцеїсти взяли участь у спортивних змаганнях з виконання нормативів та мали можливість пообідати у солдатській їдальні.


Ми вітаємо всіх, хто причетний до цього почесного і високого звання – від сивочолих полковників до молоді, котра нині несе нелегку армійську службу.
Ми високо цінуємо ратну працю військовослужбовців, які підтримують бойову готовність Української армії, виступають гарантом суверенітету держави, її недоторканності та територіальної цілісності, забезпечують мир і спокій у кожній українській родині.
З нагоди знаменного свята бажаємо мужнім захисникам України!

Нехай Ваші сила та мужність
завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних.
І після будь-яких боїв,
які йдуть на буремних теренах сьогодення,
вдома на Вас завжди чекає затишна гавань.
Міцного здоров'я Вам, успіхів та надійного тилу!
І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

joomlamodniyportal.ru ">.

 

 

 

 

patriot

Прозоро і відкритоznodpadovira2shevchenko

 

569849
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Вього
341
2813
43564
569849

Время: 2018-07-21 13:40:10