Участь у акції "Посади дерево" - Школа-інтернат

SAM 179820 квітня учні КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» прийняли участь у тематичному заході «Посади дерево », який було організовано адміністрацією Національного історико-етнографічного заповіднику «Переяслав» та проведено на території музею історії лісового господарства Середньої Наддніпрянщини.

SAM 1803Бова Ірина Сергіївна розповіла про те, що музей історії лісового господарства Середньої Наддніпрянщини гостинно відкрив свої двері відвідувачам 17 травня 2007 року. В основі експозиції комплекс пам'яток архітектури ХІХ ст. будинок і повітка лісного кордону, шишкосушарка Капера Гоголіцина, комора. SAM 1837Колекція лісосаджальної техніки розміщена в повітці розповідає про розвиток інженерної думки в галузі лісоводства. Поруч із мечем Колесова можна побачити великий плуг ПКЛ 70 та ряд іншої цікавої техніки, що використовувалась в лісових господарствах. Унікальна споруда Шишкосушарки Капера – Гоголіцина, що була збудована наприкінці XIXст. гармонійно доповнює комплекс Музею історії лісового господарства, розкриваючи питання вирощування лісу.
Учні класу шкільного лісництва показали майстер клас по насадженню молодих садженців.SAM 1822 Ліцеїсти 10 класу мали змогу посадити молоді липи та садженці горобини.

Время: 2018-08-21 15:58:03