P101008212 квітня перемігши земне тяжіння стартував перший у світі космічний корабель «Восток» пілотований Ю. О. Гагаріним. Цього дня виповнилось 57 років з дня першого підкорення людиною космосу і відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, працівників ракетно-космічної галузі України.

Першим космонавтом Юрієм Олексійовичем Гагаріним, що здійснив вікову мрію людства, зробивши свій перший виток навколо Землі. Політ тривав близько 2 годин ( 108 хвилин). Гагарін провів прості досліди у космосі поїв, попив, написав записку і повернувся на Землю. До цієї пам'ятної дати для ліцеїстів організована екскурсія до музею Космосу, що в НІЕЗ "Переяслав" та загальноліцейський захід присвячений історії розвитку ракетно-космічної галузі України. Проаналізувавши велику кількість біографічних даних відомих конструкторів та космонавтів учні 10 та 8 класів ознайомили всіх запрошених з подвигами в конструюванні ракет та підкорення космічного простору, видатними синами України.  Діти декламували вірші і розповідали  біографічні дані видатних космонавтів.

Время: 2018-04-21 11:44:13