Його називають українським соловейком, найніжнішим, найпроникливішим ліриком двадцятого століття, який трансформуючись пережив сталінський терор аби назавжди залишитись Вічним ліриком української літератури.

u78Ліричні вірші, поеми, автобіографічна проза – це безмежний світ поета, це історія, пережита в любові й ненависті, радості й журбі, пережита гостро, до сліз, до знемоги. 23 січня  вчителем української мови та літератури Кабанячою Л.М. було проведено літературно-музичний вечір для учнів 6-7 класів "Я з вами, всім серцем я з вами... " присвячений 120-річниці від для народження українського поета Володимира Сосюри. 1qw
Великим патріотом України називають Володимира Сосюру, адже його життя і творчість стали яскравим прикладом безмежної синівської любові до матері-Вітчизии.
На заході учні мали змогу познайомитись з життям відомого українського поета, проаналізувати його творчу спадщину. Переглянули презентацію на тему: «Володимир Сосюра: «Я – поет робітничої раті...».

Людмила Михайлівна, акцентувала увагу учнів на тому що  Володимир Сосюра – поет Шевченківського кореня. 3erВірш Сосюри В.«Любіть Україну!», є своєрідним національним гімном, який пройшовся по всіх серцях і душах української молоді. Поезія звучить як послання, де поет звертається до всіх і до кожного зокрема. На святі лунали поетичні твори Володимира Сосюри: «Любіть Україну, як сонце, любіть...», «Айстри задумані, квіти останнії...», «Люблю я море в шумний час прибою...», «Васильки», «Люблю весну, та хто її не любить...», «Любити Вітчизну, любити завжди...» та багато інших. У виконанні Демченко Катерина та Кутової Юлії пролунала пісня «Рідна мова» на слова В. Сосюри, муз. М. Катричко.

Время: 2018-02-18 08:52:46