people 2585733 960 720Джерелом виникнення якої-небудь традиції може стати не тільки радісна подія. Ось і день обіймів виник трохи дивно.

09За однією з версій молодий чоловік на ім'я Хуан в середині 70-х років прилетів у Сідней, а так як у нього була не найкраща пора в житті, і в Сіднеї його ніхто не зустрічав, йому стало сумно. Він написав плакат з написом «Обійми безкоштовно» і встав з ним біля будівлі аеровокзалу. Спочатку люди дивувалися, але потім до нього підійшла жінка і сказала, що залишилася одна і їй дуже потрібно, щоб її хто-небудь обійняв... Ця подія стала початком руху обіймів в Австралії, а потім традиція перекинулася і в Європу. Вважається, що в цей день 21 січня можна обіймати зовсім незнайомих людей, обмінюючись з ними душевним теплом.
За вже сформованою традицією це незвичайне свято відзначається переважно в молодіжному та студентському середовищі. Саме там воно і зародилося. Прості і дружні обійми, позбавлені всякої двозначності здатні підбадьорити і підтримати, сприяти гарному настрою.
19 січня, напередодні Дня обіймів учасники волонтерського об'єднання «Довіра» ліцею-інтернату провели вже традиційну акцію «Збери найбільше обнімашок». На першій перерві бажаючі прийняти участь в акції отримали «персональну листівку» від волонтерів «Довіри», а вже протягом двох наступних перерв мали можливість обіймати якнайбільше своїх друзів, приятелів, вчителів, працівників ліцею-інтернату... За це на «персональній листівці» отримували позначку від тих, кого обняли. Після закінчення акції свою «персональну листівку» потрібно було принести до учасників ВО «Довіра» для підрахунку голосів. Активну участь в акції приймали учні 5-7 класів.! Найбільше за інших дружніх обійм отримала учениця 6 класу Демченко Катерина – 162 обнімашки!
У цей чудовий День ми шлемо свої обійми всім, хто нам дорогий, всім кого ми не знаємо, але хотіли б підтримати. Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей!
cat 2640940 960 720Організували та провели дану акцію волонтери ВО «Довіра»: Дурицький Сергій, Касьянова Олександра, Кутова Дарина, Михальчишин Єгор, Кутова Юлія, Демченко Катерина, Васько Оксана, Чичикало Інна, Безніско Вікторія.

Время: 2018-05-24 00:19:24