IMG 20171220 15115920 грудня 2017 року у ліцеї-інтернаті відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Свої дослідження захищали учні 11 класу:
 Котляр Наталія Романівна «Дослідження кислотності ґрунтів території міста Переяслав-Хмельницького та вплив на розвиток рослинного покриву», науковий керівник Роман Аліна Вікторівна (Відділення екології та аграрних наук)
 Рубаха Тетяна Михайлівна «Вплив агроекологічних факторів на показники урожайності озимої пшениці», науковий керівник Гребінь Любов Олексіївна (Відділення екології та аграрних наук)
 Ляляк Яна Романівна «Вплив радіонуклідів на рослини Переяславщини», науковий керівник Гребінь Любов Олексіївна (Відділення хімії та біології)
 Куцан Іванна Романівна «Загальна характеристика ґрунтів на прикладі села Єрківці», науковий керівник Гребінь Любов Олексіївна (Відділення хімії та біології)
 Мисан Аліна Василівна «Експресіоністична домінанта поезії Тодося Осьмачки», науковий керівник Тищук Оксана Володимирівна (Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства)
 Мартинюк Анжела Володимирівна «Особливості вживання британського та американського варіанту англійської мови (лексико-семантичний та фонетичний аспект)», науковий керівник Басюк Світлана Миколаївна (Відділення мовознавства)

joomlamodniyportal.ru ">.

Время: 2018-01-22 06:05:03