Миколайчики від ліцеїстів - Школа-інтернат

privitannja z dnem svjatogo mikolajaНапередодні Дня Святого Миколая, найулюбленішого свята дітей, в рамках соціального проекту «Добрі справи», вже п'ятий рік поспіль проходила акція «Промінчики добра», яку організували учасники волонтерського об'єднання «Довіра» КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот».

SAM 1273Для початку у ліцеї-інтернаті, вже традиційно, учасниками ВО «Довіра» був створений центр Святого Миколая, до якого входили безпосередньо учасники об'єднання та їхні помічники. Потім розпочався збір подарунків до Дня Святого Миколая. Бажаючі могли приносити різноманітні подарунки. Це були іграшки, канцтовари, одяг, солодощі та багато іншого. Учасники акції отримували символічні значки акції із гаслом: «Разом зробимо більше!». 38b35b73b752072ebcffa484b264dbb8А вже зібрані подарунки спільно з представниками міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді були передані дітям міста, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Волонтери «Довіри» Михальчишин Єгор, Кутова Юлія, Касьянова Олександра, Кутова Дарина, Безніско Вікторія та Дурицький Сергій (у ролі Святого Миколая) з невеличким святковим дійством відвідали 10 сімей, та вручили подарунки від Святого Миколая 38 дітям віком від 1-го до 17-ти років.
Варто зазначити, що радість від подарунків діти отримали завдяки участі в благодійній акції учнів та працівників закладу: Демченко Катерини, Кутової Юлії, Самедова Олександра, Шосталя Артура, Горбаченко Ірини Василівни, Дігтяр Любові Петрівни, Білецької Валентини Віталіївни, Слюсар Ірини Іванівни, Павлової Олени Григорівни, Степаненка Володимира Івановича, Накоренок Людмили Михайлівни, Карпушенко Тетяни Володимирівни, Тимченко Тетяни Володимирівни, Павленко Наталії Миколаївни. Цього року підтримали акцію й учні місцевої гімназії.
Така робота всім учасникам «Довіри» принесла величезне задоволення, адже приємно було бачити на обличчях дітей та їхніх батьків несподівану радість і втіху, а самі учні спробувати себе у ролі казкового чарівника, який виконує бажання дітей.

joomlamodniyportal.ru ">.

Время: 2018-08-21 15:55:08