Гала-концерт до дня народження Григорія Савовича Сковороди - Школа-інтернат
  1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

logo


top-1

top-2

top-3

top-4

teЛітературно-музичною композицією «В город не піду багатий – на полях я буду жить» розпочався гала-концерт присвячений  річниці від Дня народження Григорія Савовича Сковороди, який проходив у районному будинку культури 1 грудня.

До присутніх  з промовою звернувся  заступник генерального директора НІЄЗ "Переяслав"  Колибенко Олександр, який зазначив: "Постать Григорія Сковороди як свідчення постійного вдосконалення, постійного пошуку змісту свого життя для кожної людини..."

Гала-концерт вражав виконанням пісень на слова великого українського філософа, окрасою вечора слугували цікаві хореографічні та театральні постановки, особливе місце було відведено виконанню поезії Г.Сковороди.

У холі РБК м.Переяслава-Хмельницького була представлена виставка найкращих малюнків присвячених життєвому та творчому шляху Григорія Савовича Сковороди . І тим приємніше було бути присутніми на цьому заході. адже учениці ліцею-інтернату «Патріот» Яковенко Аліса та Булах Владислава посіли ІІІ місце і були відзначені дипломами призерів та смаколиками.

joomlamodniyportal.ru ">.

 

 

patriot

Прозоро і відкритоznodpadovira2shevchenko

 

585954
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Вього
336
784
10507
585954

Время: 2018-08-21 15:57:25