dvДо вашої уваги підсумки Тиждня англійської мови.

dfgbЗ 16 по 20 жовтня 2017 року в школі проходив тиждень англійської мови.
Учні школи брали активну участь у різноманітних заходах.
Метою тижня було вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий аспект в змісті навчання мови.; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Протягом тижня проводились такі заходи:
В понеділок 16 жовтня відбулося відкриття тижня англійської мови, під час якого учні ознайомилися із планом проведення тижня.u8
Протягом тижня учні 5 – 11 класів займалися проектною роботою (малювали емблему класу і складали девіз свого класу).

Учні 5 класу змагались за найкраще прочитаний вірш на англійській мові. Павленко Маргарита та Шкіра Ангеліна, учениці 5 класу, написали на англійській мові свої власні вірші.

17 жовтня (вівторок) учні 5-6 класів здійснили віртуальну подорож до Діснейленду – парку розваг. Вони переглянули відеролики про Діснейленд та діснеєвські мутфільми на англійській мові.

18 жовтня (середа) відбулася вікторина «The knowledge is the power» між учнями 8 – 9 класів.
Учні проявили активність і цікавість у вікторині.yu
Перемогла ДРУЖБА!
У четвер 19 жовтня було організовано 2 команди із учнів 10 – 11 класів для проведення змагання «Найкращий знавець англійської мови» . І знову перемогла ДРУЖБА!

Виставка кращих проектних робіт учнів школи та підбиття підсумків відбулися 20 жовтня у п'ятницю.

Время: 2017-12-13 08:56:10