hkl23 листопада на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова
проводилася обласна наукова школа з психології за тематикою «Технологія організації та здійснення наукового дослідження з психології»

Обласну наукову школу з психології відвідали учні 9 класу КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» Іванченко Марина Олегівна, Кузьмічова Дар'я Дмитрівна та практичний психолог Карпушенко Тетяна Володимирівна

Відкриття обласної наукової школи з психології провела Минзар Світлана Анатоліївна, директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» . Була оголошена мета та завдання обласної наукової школи з психології
Надалі Кучеренко Єгор Валерійович, доцент кафедри психології і педагогіки факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова, кандидат психологічних наук оголосив про особливості вибору теми психологічного дослідження. Учні мали змогу обговорити та корегувати тематику вибраного психологічного дослідження.jb

Митник Олександр Якович, завідувач кафедри практичної психології факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор провів навчально-мотиваційний практикум «Логіка побудови наукового дослідження з психології». Учні дізналися про орієнтовну структуру, змістові компоненти, правила оформлення науково-дослідницької роботи.

Синякова Віра Богданівна, доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи НПУ ім. М. П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук показала презентацію результатів наукового дослідження з психології. Учні мали змогу дізнатися, як правильно оформляти презентацію своєї наукової роботи з психології.
Підбиття підсумків. Всі ділилися своїми враженнями про отримання корисної інформації та використання її для написання своєї науково-дослідницької роботи з психології.

Время: 2017-12-13 08:58:27