SAM 1168В рамках соціального проекту «Добрі справи» з 13 по 16 листопада учасники волонтерського об'єднання «Довіра» КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» провели тиждень Доброти.

IMG 20171113 10223113 листопада волонтери «Довіри» проводили Акцію «Доброту даруй без меж». Михальчишин Єгор, Кутова Юлія, Демченко Катерина, Васько Оксана для вчителів та вихователів підготували інформаційне повідомлення про день доброти. А для підняття настрою всі отримали «солодкі» привітання з цим днем. Чичикало Інна та Безніско Вікторія протягом другої перерви робили добру справу – роздавали учням невеличкі сюрпризи – побажання та смачні цукерки. Дурицький Сергій, Кривко Дар'я, Кутова Дарина забезпечили гарним настроєм обслуговуючий персонал закладу, працівників бухгалтерії та редакції газети «Вісник Переяславщини». Кожному пропонувалось уявити себе добрими чарівниками та зробити у цей день добру справу.
SAM 415 листопада ліцеїсти приїхали з концертною програмою до людей похилого віку стаціонарного відділення геріатричного профілю Переяслав-Хмельницького Центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, що розташований у місті. Розпочала концертну програму ведуча Миколаєнко Юлія, яка побажала всім присутнім добра, теплоти у відносинах, здоров'я, радості, всіх земних благ. Василевич Юлія, Кутова Юлія, Демченко Катерина співали чудові українські пісні. Гумористичні номери від Прокопенка Олександра викликали щирий сміх та задоволення. Приємно було спостерігати за бабусями та дідусями, які з ніжністю дивились на дівчаток хореографічного гуртка «Лілея» Перчук Валентину, Мартинюк Анжелу, Петрик Марину, Тверду Наталію, Васюхно Вікторію, Зайцеву Валерію, Кривко Дар'ю при виконанні вальсу та українського таночка. Сільченко Євген зачарував своєю грою на гітарі. Михальчишин Єгор привітав усіх віршами. А листівки, виготовлені своїми руками, від учнів 5-6 класів викликали радість на обличчях стареньких. Було багато вражень від зустрічі як у дітей, так і в людей похилого віку.
16 листопада, до Дня толерантності (терпимості) традиційно «Довіра» проводила акцію «Давай, обнімемось!». Адже обнімаючись, ти передаєш своє тепло, свій позитив, доброту іншим. Нам це так необхідно!
Здійснювати добрі справи неймовірно просто, головне – почати. Адже добро не вимірюється грошима і навіть не завжди вимагає багато витраченого часу. Зігріти когось своєю усмішкою, підняти близькій або, навпаки, незнайомій людині настрій – теж хороший вчинок. Посміхніться, побажайте доброго дня, подаруйте квіточку, пригостіть цукерками, напишіть добрі слова на сторінках соціальних мереж або просто на аркуші паперу.

joomlamodniyportal.ru ">.

520402