6530 жовтня 2017 року у м. Києві відбулася обласна настановна конференція – членів Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України Київської області.

У конференції з нашого закладу брало участь 9 учнів, які задіяні у написанні науково-дослідницьких робіт, а саме Кутова Д., Касьянова О., Кузьмічова Д., Миколаєнко Ю., Перчук В., Котляр Н., Рубаха Т., Мисан А., Куцан І.
34З вітальним словом перед аудиторією виступив ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Ніколаєнко Станіслав Миколайович.
З 12 до 14 години проводився мотиваційно навчальний практикум «Науково-дослідницька діяльність учнівської молоді: актуальні напрями та сучасні технології 67досліджень», який був поділений на 10 локацій (наукові відділеннями мовознавства, літературознавства, фольклористики і мистецтвознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук, фізики та астрономії, математики, технічних наук, економіки, комп'ютерних наук, історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства).
Після роботи в локаціях проводилася екскурсія студентським містечком. А ще цікавою виявилася зустріч у холі цього закладу з чоловіком, який назвав себе студентом даного вузу, факультету «Ветеринарна медицина», якому 86 років, він здобуває вже 7 вищу освіту.

Поїздка на конференцію була дуже цікавою, адже дехто з дітей після спілкування з науковцями вирішив навіть змінити тему наукової роботи.

Время: 2017-11-25 09:13:52