290712 жовтня,  відбулося відкриття військово-спортивного профілю КЗ КОР "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот" та прийняття присяги ліцеїстами.
День напередодні свят українського війська, козацтва було вибрано заздалегідь і не випадково, адже навчальний заклад є єдиним сьогодні серед комунальних закладів Київщини, що має військово-спортивний профіль. Із 1 вересня 2017 року ми працюємо у новому статусі.
За майже півтори місяці, що минули, тут відбулися цікаві зміни. Перш за все увагу численних гостей, що приїхали привітати ліцеїстів, привернуло те, що на просторому шкільному подвір’ї, де відбувалося свято і яке тепер стало плацем, понад восьми десятків дітей вишикувалися у красивій військовій формі. Це – літньо-осінній варіант без верхнього одягу. Включає повний комплект: камуфляж, берці, малиновий берет. Для святкових подій, як от цього дня, доповнюється “золотими” аксельбантами та білими перчатками. Решта ліцеїстів, а їх на сьогодні тут навчається 169, були у гарних однакових жилетах з емблемою ліцею, білих сорочках або блузах, краватках.2919

Василь Козій у своєму виступі, зокрема, подякував батькам, які протягом місяця, незважаючи на різні труднощі, допомогли одягнути дітей у красиву форму, а також всім, хто сприяв становленню навчального закладу у новому статусі. Учасників свята привітали міський голова Тарас Костін, голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладів Тетяна Балашова та інші.

В ході урочистостей, було і підняття прапорів – державного, міста та ліцею, і виконання Гімну України, і вшанування пам’яті загиблого в АТО, колишнього випускника цього закладу Олександра Домашенка та посвята ліцеїстів отцем Володимиром. Хвилюючим і найочікуванішим моментом стала присяга ліцеїстів, яку зачитав ліцеїст 10 класу Дурицький Сергій та урочистий марш ліцеїстів під керівництвом заступника з військово-спортивної роботи Шмалія Анатолія.

Після урочистостей директор ліцею Василь Козій зробив екскурсію почесним гостям навчальним корпусом та гуртожитком учбового закладу.

Время: 2018-02-18 08:49:30