fotoМіністерством освіти та науки України затверджено дати реєстрації та розклад проведення зовнішнього незалежного оцінювання в наступному році.

Реєстрація осіб для участі в ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Зареєстровані учасники 30 квітня  отримають запрошення-перепустки, де буде вказано час та місце проведення тестувань.

Саме ЗНО-2018 розпочнеться тестом з математики 22 травня. Українську мову та літературу здаватимуть 24 травня, іспанську, німецьку, французьку мови – 29 травня, англійську мову – 1 червня, біологію – 4 червня, історію України – 6 червня, географію – 8 червня, фізику – 11 червня, хімію – 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2018 року.

Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Результати ЗНО оприлюднять до 21 червня 2018 року.

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з одинадцяти предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти українську мову і літературу, математику або історію України (на вибір учасника) та ще один предмет з переліку.

Крім цього, у 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінка за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
За матеріалами інтернет ресурсів

Время: 2017-11-25 09:17:23