1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

logo


top-1

top-2

top-3

top-4

6v 2У своєму житті ми намагаємось проявляти чуйність, розуміння, терпимість. Вчимося спілкуватись з людьми похилого віку, розуміти їх проблеми та допомогти їх вирішити. Ми любимо своїх рідних, піклуємось про них. Але є люди, які живуть самотньо, в будинках престарілих. Такий будинок є і в нашому місті.


78У стаціонарному відділенні геріатричного профілю Переяслав-Хмельницького Центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, що розташований у місті на вулиці Петропавлівська, 123, нині доживають свого віку близько тридцяти людей похилого віку. Чому люди на схилі літ змушені шукати притулку у казенній будівлі, як їм там живеться, як, хоч на деякий час, повернути посмішки на їх обличчя? Питань багато... Але відповідь, хоча б на одне з них, можна знайти! Всім приємно отримувати листівки з побажаннями здоров'я, благополуччя, добра... А бабусі та дідусі, які їх отримують, знають, що їх люблять, про них дбають та піклуються.
Волонтерське агентство «Довіра» КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот»
до Дня людей похилого віку, який відзначають першого жовтня, оголошує Акцію «Вони потребують твоєї турботи».
Для участі в акції потрібно виготовити своїми руками листівки, поробки, малюнки та з 25.09.2017р. по 28.09.2017р. принести їх учасникам волонтерського агентства «Довіра» Кот Наталії, Дурицькому Сергію, Михальчишину Єгору, Демченко Катерині, Кутовій Юлії або соціальному педагогу Наталії Миколаївні (3 поверх гуртожиток), які і передадуть їх бабусям та дідусям, які проживають у будинку людей похилого віку у місті Переяславі-Хмельницькому.

patriot

Прозоро і відкритоznodpadovira2shevchenko

 

520371
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Вього
175
3476
8798
520371

Время: 2018-06-18 11:25:40