280928 вересня на стадіоні “Юність” Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти відбулися спортивні ігри “Козацька наснага” серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Київщини.

Змагалися 12 команд (по 8 учасників у кожній): Київське ВПУ, Катюжанське ВПУ, Бориспільський професійний ліцей, Білоцерківський професійний ліцей, Білоцерківське ПТУ, Фастівський ЦПТО, Яготинський ЦПТО, Згурівський професійний ліцей, Бородянське ПТУ, Березанський професійний аграрний ліцей, Броварський професійний ліцей та Переяслав-Хмельницький ЦПТО.

У програмі змагань були естафета “Втеча полоненого” (зі зв’язаними ногами), комбінована естафета з перешкодами, силовий блок (підтягування, армрестлінг, поштовх двох гирь вагою 16 кг), забава “Підніми козака”, перетягування линви.

Команда Переяслав-Хмельницького ЦПТО з перших хвилин показала, хто в домі господар, і в підсумку стала першою. Усього 1 очко відділило її від другого місця, яке здобули учні Катюжанського ВПУ. Третє місце в команди Київського ВПУ.

Організаторами заходу були запрошені наші учні, які взяли участь як глядачі та представили художні иномери: вокальний виступ Васильчук Юлії та Кутової Юліїі, хореографічну композицію "Український рушник" у виконанні хореографічного колективу ліцею "Лілея", від закладу з вітальним словом виступив директор Козій Василь.

Время: 2017-11-25 09:20:02