1509 15 вересня, у Переяславі розпочалось святкування дня міста. У ці осінні теплі дні древньому та вічно молодому Переяславу виповнюється 1110 років. О 14 годині центральна площа міста була віддана у розпорядження школярів, лідерів учнівського самоврядування міських шкіл та ЦПТО. Програма дитячого свята була доволі насичена. Відкриваючи свято заступник міського голови Валентина Губенко побажала юним переяславцям і у подальшому бути активними, творчими, небайдужими. Керівник відділення  ГО “Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність” Анелія Ковальська вручила самим активним волонтерам ветеранського клубу «Пам’ять серця» Інні Товкун та Насті Садовій подарунки. Перед початком великого квесту «Я люблю Переяслав» його організатор вчитель ЗОШ№7 Костянтин Раковський ознайомив учасників із правилами. У квесті взяли участь усі міські школи гімназія та ЦПТО. Що правда, учні сьомої школи виступили модераторами цих змагань тож свою команду вони не виставили. За одну годину шкільні дружини мали виконати 4 завдання та відповісти на додаткові питання по історії Переяслава. Найкраще та найшвидше з цим упорались гімназисти та учні ЦПТО, а наша команда посіла ІІ місце. Вони і стали переможцями. Проте цього святкового дня переможених не було. Всі отримали в дарунок солодкі призи.

Время: 2017-11-25 09:17:43