de-ya-jogo-bachyv-201624 травня 2017 року в Українському домі відбулося справжнє диво - він перетворився на дивовижне Сонячне місто (за мотивами твору М.Носова «Незнайко»), в якому відбувалися чудернацькі події, проводилися «наукові» експерименти, організовувалися цікаві залаштункові екскурсії та солодкі майстер-класи і все це побачили наші учні (90 чоловік) завдяки безкоштовному запрошенню на дитяче свято з нагоди Дня захисту дітей.

Для дітей з різних куточків Київської області територія експериментів та відкриттів «Еврика» (лідер українських науково-розважальних програм для дітей і дорослих) влаштувала святкові вистави для родинного кола «Де я його бачив?».

Історія про Незнайку із Сонячного міста ще раз нагадала маленьким глядачам та їхнім батькам про те, що кожен гарний вчинок має бути щирим. Герої казки мусять якомога швидше навчитися робити добро, інакше їм не уникнути біди. Аби того не сталося, на допомогу обов’язково прийдуть маленькі глядачі. Дітки з радістю поринули у світ магії і захопливих майстер-класів!13

Режисер-постановник вистави Анатоль Фон-Філандра упевнений, що дійство не залишить байдужим жодного глядача, адже кожен присутній матиме можливість стати співтворцем казкового міста. Безпосередньо перед виставою маленьких учасників чекали чудернацькі майстер-класи із створення солодощів, і наукові експерименти.

Це більше, ніж казка. Більше, ніж святкова вистава. Це чудернацький світ, в якому наші діти почуватимуться, як удома. Дякуємо за прекрасну можливість доторкнутися до незвіданого і прекрасного разом з командою справжніх чарівників від «Еврики»!

3znodpa dovira2 shevchenko

2057