травен9-300x185Шановні колеги, учні, батьки та працівники школи-інтернату!
Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, а також Днем Перемоги!
Ці обидва свята як ніколи актуальні для сучасної України . У цей святковий день щиро вшануймо тих, хто виборов нам свободу і мир у страшному поєдинку з фашистським окупантами, хто до сьогоднішнього травня поруч з нами і розділяє радість Перемоги.
Українці захищають свою землю та право жити у вільній демократичній державі, як у сорокових роках минулого століття це робили наші діди і прадіди, які боронили Батьківщину від нацизму.
Нехай День пам’яті та примирення і День Перемоги стануть для всіх нас святами єднання і миру!
Окремо я вітаю наших ветеранів, які стали свідками, учасниками та переможцями Другої Світової війни. Здоров’я вам, миру, та ще довгих років життя! Україна пам’ятає ваш подвиг і сьогодні славетні воїни нашої держави, як і ви 72 роки тому, доводять світові, що агресія не має шансів на перемогу!

Бажаю всім нам  міцного здоров'я, довгих років життя, сонця та добра під мирним українським небом!

З повагою директор школи-інтернату Василь Козій

3znodpa dovira2 shevchenko