1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

logo


top-1

top-2

top-3

top-4

Працівники

ps

help
ssds
Поліція
pedpresa
MONMS
don
koipopk

 

   BIL   Білецька Валентина Віталіївна     вихователь старших класів

Має І кваліфікаційну категорію. Працює над темою "Розвиток у дітей прагнення бути свідомими громадянами України, її патріотами". Педагогічне кредо вихователя "Виховання є вплив на серця тих, кого ми виховуємо". Л.Толстой 

 

 

 

 

 

              DIG

Дігтяр Любов Петрівна        вихователь початкових класів

 Має "вищу" кваліфікаційну категорію. Про Любов Петрівну хочеться сказати словами І. Франка « Який же дар дістали ті, що так дітей учити вміють, мені здається, в скарбі тім любові найбільше дісталось їм.». Вихователь працює над темою "Формування і розвиток гармонійних, інтелектуально і духовно багатих громадян України"

 


Pogrebna

 Погребна  Ірина Іванівна - вихователь початкових класів

 

 

Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". Працює вихователем третього та другого класів. Педагогічне кредо: " Віддай дитини часточку себе і вона віддячить тобі сторицею". 

 

 

 

              TKA   Ткачук Олександр Володимирович   підмінний вихователь

 Має "вищу" кваліфікаційну категорію. Працює над  формуванням у учнів навичок самообслуговування. Має  звання "Старший вихователь". Про нього сміло можна  сказати, «що він живе у думках і справах своїх учнів», і він  для них нехто інший, а тільки "тато», бо саме так його і  називають учні.

 

 

 

  

 

                  GRU Гриценко Світлана Іванівна   вихователь старших класів

Спеціаліст "вищої" кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Старший вихователь». Педагогічне кредо: «Дитину потрібно любити вже за те що вона є». Працює над темою особистісно-орієнтованого виховання.

 

    

                           

   

                GOR   Горбаченко Ірина Василівна           вихователь середніх класів

Має "вищу" кваліфікаційну категорію. Педагогічне кредо: «Працювати не лише розумом, а й серцем». Працює над темо. «Виховання культури міжособистісних стосунків між дітьми»

 

 

  

                    PAV Павлова Олена Григорівна   вихователь старших класів

Має "вищу" кваліфікаційну категорію. Вихователь душею спілкується з учнями, формує навички, які допоможуть долати життєві негаразди. Педагогічне кредо: « Щедрість серця – дітям». Працює над темою «Формування особистості та самовиховання учнів, засвоєння ними основ християнської та загальнолюдської моралі, звичаїв і традицій рідного народу, зміцнення любові до України».

 

 

 

  

                             CHAVA Щава Артур Анатолійович вихователь початкових класів

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії». Педагогічне кредо «Розумна вимогливість і доброта – чинники, які формують свідому дисципліну дитини». Працює над темою «Формування кращих моральних та естетичних якостей учнів».

 

patriot

3znodpa dovira2 shevchenko

 

386103
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Вього
729
2046
7680
386103

Время: 2017-09-22 18:43:07