1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

logo


top-1

top-2

top-3

top-4

Працівники

ps

help
ssds
Поліція
pedpresa
MONMS
don
koipopk

 

   BIL   Білецька Валентина Віталіївна     вихователь старших класів

Має І кваліфікаційну категорію. Працює над темою "Розвиток у дітей прагнення бути свідомими громадянами України, її патріотами". Педагогічне кредо вихователя "Виховання є вплив на серця тих, кого ми виховуємо". Л.Толстой 

 

 

 

 

 

              DIG

Дігтяр Любов Петрівна        вихователь початкових класів

 Має "вищу" кваліфікаційну категорію. Про Любов Петрівну хочеться сказати словами І. Франка « Який же дар дістали ті, що так дітей учити вміють, мені здається, в скарбі тім любові найбільше дісталось їм.». Вихователь працює над темою "Формування і розвиток гармонійних, інтелектуально і духовно багатих громадян України"

  

         

GRU Гриценко Світлана Іванівна   вихователь старших класів

Спеціаліст "вищої" кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Старший вихователь». Педагогічне кредо: «Дитину потрібно любити вже за те що вона є». Працює над темою особистісно-орієнтованого виховання.

 

    

                           

   

                GOR   Горбаченко Ірина Василівна           вихователь середніх класів

Має "вищу" кваліфікаційну категорію. Педагогічне кредо: «Працювати не лише розумом, а й серцем». Працює над темо. «Виховання культури міжособистісних стосунків між дітьми»

 

 

                    30179925 203798813555236 134274392 n Павлова Олена Григорівна   вихователь старших класів

Має "вищу" кваліфікаційну категорію. Вихователь душею спілкується з учнями, формує навички, які допоможуть долати життєві негаразди. Педагогічне кредо: « Щедрість серця – дітям». Працює над темою «Формування особистості та самовиховання учнів, засвоєння ними основ християнської та загальнолюдської моралі, звичаїв і традицій рідного народу, зміцнення любові до України».

 

 

 

  

 

                             CHAVA Щава Артур Анатолійович вихователь початкових класів

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії». Педагогічне кредо «Розумна вимогливість і доброта – чинники, які формують свідому дисципліну дитини». Працює над темою «Формування кращих моральних та естетичних якостей учнів».

 

 

 

 

 

 

Слюсар Ірина Іванівна

SLYSARМає кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії". Педагогічне кредо вихователя : "Бачити гарне в людині завжди важко... Гарне в людині доводиться проектувати, і вихователь зобов'язаний це робити".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

patriot

Прозоро і відкритоznodpadovira2shevchenko

 

569827
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Вього
319
2791
43542
569827

Время: 2018-07-21 13:32:52