1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER

logo


top-1

top-2

top-3

top-4

Працівники

ps

help
ssds
Поліція
pedpresa
MONMS
don
koipopk

director

Козій Василь Васильович – директор ліцею-інтернату "Патріот". Освіта вища педагогічна, вчитель біології, кваліфікаційна категорія «вища», звання - «старший вчитель», «Відмінник освіти України», «вчитель-методист». У 2012 році нагороджений медаллю Василя Сухомлинського. З 2004р. працює на посаді директора ліцею-інтернату. Життєве кредо - "Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для інших виборює життя." В.Симоненко

  

3

                 Доброго дня, дорогі відвідувачі сайту!

    Як добре, що Ви знайшли час для знайомства з нами. Цього року ми відкрили військово-спортивний профіль, а заклад отримав статус КЗ КОР "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот". Метою діяльності нашого закладу є створення найбільш сприятливих умов для духовного, емоційного та фізичного розвитку ліцеїстів.

Пріоритетними напрямами розвитку ліцею-інтернату "Патріот" є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, підвищення якості освітніх послуг та забезпечення їх відповідності національним, європейським і міжнародним стандартам і вимогам, запровадження в ліцеї-інтернаті «Патріот» інноваційних підходів, форм, методів і засобів навчання, забезпечення ефективної взаємодії та співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу, активізація діяльності ліцею-інтернату «Патріот» у міському, обласному та всеукраїнському освітньому просторі.

У нас багато гуртків, спортивних секцій, додаткових занять і предметних консультацій, є чимало свят, які вже стали доброю традицією.
       У нас дружній, творчий колектив, який допомагає дітям дорослішати і ставити справжніми людьми.
       І недаремно у 2009 році наш заклад став лауреатом за підсумками громадської акції «Флагман освіти», а в 2011 році здобув звання "Лідер сучасної освіти України", 2015 р. робота закладу була відзначена нагородою за "Інноваційну діяльність в освіті". З 2014 року на базі нашого закладу проходила дослідно-експериментальна робота за темою «Створення сучасного навчально-виховного середовища для учнів в умовах альтернативної домашньої (сімейної) освіти». Тож маємо досвід і бажання для надання якісних освітніх послуг нашим ліцеїстам.
        Приходьте до нас навчатися, заходьте до нас на гостину, будемо Вам завжди раді!

    З повагою і найщирішими побажаннями, директор ліцею-інтернату "Патріот"  Василь  Козій

patriot

Прозоро і відкритоznodpadovira2shevchenko

 

569796
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Вього
288
2760
43511
569796

Время: 2018-07-21 13:22:41